Wild Wood – design by nature

Wszystko zaczęło się z miłości… Miłości do drewna…

Szlachetny i niepowtarzalny charakter litego drewna codziennie inspiruje do tworzenia.  W naszej pracowni stolarskiej powstają meble nietypowe i ponadczasowe zarazem, przy jednoczesnej dbałości o szczegóły i jakość wykonania. Wszystkie realizowane projekty tworzone są z pasją i zaangażowaniem aby wydobyć i podkreślić piękno doskonałego surowca.

Wild Wood – design by nature

Misją firmy Wild Wood jest produkcja stołów wykonywanych w ramach ręcznej manufaktury z zamiłowaniem do unikalnej i doskonałej formy naturalnego drewna.

Każdy produkt tworzony jest na indywidualne zamówienie. Gatunek i klasa drewna, rozmiar, kształt, wypełnienie sęków, barwa oleju, wygląd nóg, wykończenie, wszystkie te element są szczegółowo omawiane i uzgadniane z nabywcą w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę aby finalny produkt był „skrojony na miarę”.

„Jeśli jesteś stolarzem tworzącym piękną komodę, to nie użyjesz brzydkiej sklejki na jej tyłach, pomimo tego, że będzie to z tyłu, przy ścianie i nikt nie będzie tego widział. Ty będziesz wiedział, że to tam jest, więc użyjesz ładnego drewna również z tyłu. Aby móc spać spokojnie, estetyka i jakość muszą ci towarzyszyć przez całą drogę.”

Steve Jobbs